TVN24 i TVN24 BiS już teraz w PLAY NOW i PLAY NOW TV

speed testy

speed testy

TVN24 i TVN24 BiS już teraz w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się popularne kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.

W dzisiejszych czasach codzienny dostęp do najnowszych informacji stał się szczególnie ważny, a programy informacyjne są jednym z głównych źródeł aktualnej wiedzy o wydarzeniach na świecie. Właśnie dlatego Play podjął odpowiednie działania, by odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów i rozszerzyć swoją ofertę także o polskie kanały informacyjne. Dzięki temu do ofert PLAY NOW i PLAY NOW TV dołączył pakiet NEWS, a w nim stacje TVN24 i TVN24 BiS dostarczające najnowsze wiadomości przez całą dobę.

TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, obecnie uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Aktualizowane na bieżąco serwisy informują o najważniejszych wydarzeniach z całego świata przez całą dobę. TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową. Uznani w branży dziennikarze i redaktorzy nieustannie relacjonują wydarzenia z całego świata, analizując ich wpływ na życie Polaków. W najnowszym pakiecie, Play oferuje także dostęp do kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Pakiet NEWS będzie dostępny w cenie 10 zł miesięcznie dla wszystkich klientów korzystających z oferty PLAY NOW lub PLAY NOW TV BOX. Klienci Play mogą włączyć nowy pakiet w dowolnym momencie, tak jak pozostałe pakiety PLAY NOW. Rezygnacja także jest możliwa w każdej chwili. Pakiet można aktywować na TV BOX, w aplikacji mobilnej PLAY NOW, na playnow.pl oraz w aplikacji Play24. Na dobry początek Klienci PLAY NOW i PLAY NOW TV dostają bezpłatny dostęp do pakietu przez pierwszy miesiąc.

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze PLAY NOW TV BOX, smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach działających na systemie Android TV a także na www.playnow.pl. Platforma działa również przez Google Cast. Użytkownicy Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych od Play. Pakiet podstawowy PLAY NOW TV zawiera atrakcyjne kanały filmowe, popularno-naukowe, sportowe, dla dzieci oraz rozrywkowe (m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel, History, Paramount Channel, Comedy Central, History, Eleven Sports 4). Użytkownicy mogą rozszerzyć podstawową wersję usługi o cztery dodatkowe pakiety tematyczne: SPORT, KIDS, EXTRA, HBO GO, a od teraz także NEWS.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/513507/tvn24-i-tvn24-bis-juz-teraz-w-play-now-i-play-now-tv