Wszystko czego potrzebujesz żeby być w kontakcie z bliskimi

speed testy
speed testy

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby być w kontakcie z bliskimi
Play przygotował nowe propozycje umożliwiające pozostanie w kontakcie z bliskimi i kontynuowanie w warunkach domowych aktywności zawodowej czy edukacji. Operator proponuje 5 ofert po 50 zł każda, by każdy mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb, a z każdej z nich można skorzystać bez wychodzenia z domu dzięki darmowej dostawie kurierskiej.

Przenieś numer do Play – indywidualnie

Każdy, kto zdecyduje się na przeniesienie numeru do sieci Play w ramach nowej oferty może wybrać jeden z dostępnych za symboliczną złotówkę smartfonów – już teraz dostępny jest Samsung Galaxy A10, a od przyszłego tygodnia (24 kwietnia) pojawi się także model LG K41S. Osoby, które skorzystają z oferty otrzymają do wykorzystania 7 GB danych, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowym atutem jest także 6 miesięcy dostępu do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat.

Przenieś numer do Play – dla firm

Play pomyślał także o osobach prowadzących działalność gospodarczą. W propozycji dla firm operator przygotował zestawy ze smartfonem Samsung Galaxy A51 w cenie 199 zł lub Huawei P smart Pro za 169 zł. Oferta zawiera wszystko to, co w wersji indywidualnej. W przypadku propozycji dla firm podane są ceny netto.

Elastyczny MIX dla każdego

Specjalny MIX z supersmartfonem to propozycja dla miłośników innowacyjnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. W tym zestawie do wyboru są aż trzy atrakcyjne urządzenia:

LG K50S z potrójnym aparatem AI CAM, w tym ultraszerokokątnym,
OPPO A5 2020 z wydajną baterią 5000 mAh i funkcją ładowania zwrotnego, dzięki której może działać również jako powerbank,
LG K51S z wbudowanymi czterema aparatami, w tym głównym o rozdzielczości 32 MPix (dostępny od 24 kwietnia).
Supersmartfon to nie wszystko. Bez względu na wybrany model, użytkownik w ramach umowy otrzymuje również nieograniczone pakiety minut, SMSów, MMSów oraz 6 GB danych miesięcznie z możliwością powiększenia go do 10GB przez sześć miesięcy bez opłat.

Zestaw Junior BOX w atrakcyjnych zestawach MIX

W specjalnych zestawach dla młodszych użytkowników sieci, Play przygotował atrakcyjne warianty, zapewniające zarówno nieograniczony kontakt z przyjaciółmi, jak i dobrą rozrywkę. W znanej i lubianej ofercie Junior Box proponuje zestawy smartfonów z gadżetami oraz nowość– konsolę Xbox One S All-Digital Edition w prezencie z trzema grami: Minecraft, Fortnite oraz Sea of Thieves. Idealny zestaw do domowej rozrywki. W każdym pakiecie MIX Elastyczny, Play gwarantuje nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz 6 GB pakietu danych. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z promocji może zwiększyć swój transfer do 10 GB miesięcznie przez pół roku.

Internet do domu za 0 zł przez 3 miesiące

W ostatnich tygodniach ruch internetowy wyraźnie wzrósł – w związku z akcją #ZostańWDomu klienci nie tylko pracują i uczą się online, ale także intensywniej korzystają z wirtualnej rozrywki. Właśnie dlatego Play zaproponował także specjalną ofertę na internet do domu – opcja bez limitu GB (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest przez 3 miesiące za 0 zł. Po tym okresie, opłata za abonament miesięczny wyniesie tylko 50 zł. Co więcej, przez pierwsze pół roku nowi abonenci Internetu mobilnego od Play mogą cieszyć się dostępem do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. W ofercie klienci mają do wyboru jeden z nowoczesnych routerów za 1 zł: Huawei B311, umożliwiający połączenie przez Wi-Fi i przewodowo lub przenośny Huawei E5783.

Play dba o Twoje bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie wszystkich swoich klientów, każdy z zamówionych zestawów zostanie w bezpieczny sposób dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres. Wszelkie koszty można w wygodny sposób pokryć za pomocą płatności online, a sama paczka zostanie dostarczona bezpłatnie pod wskazany adres przez firmy kurierskie, które wdrożyły do swoich usług dostawę bezkontaktową. Dzięki temu każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona i poddana dezynfekcji, a jej odbiór jest możliwy w bezpiecznej odległości od kuriera.

zrodło: play.pl