Internet bonus dla firm od T-Mobile na święta

internet prędkość

internet prędkość

Internet: bonus dla firm od T-Mobile na święta

Podarunki starannie dobierane dla najbliższych niejednej osobie przy okazji świąt potrafią sprawić sporo radości. A gdyby tak zrobić prezent swojej firmie? Idealną propozycją dla wielu przedsiębiorców pozostaje smartfon, dzięki któremu przez cały rok mogą pozostawać jak najbliżej swoich klientów i pracowników. A teraz w T‑Mobile nie zapłacą oni trzech pierwszych rat za sprzęt.

Do wyboru są modele firm Samsung, realme i Xiaomi.

Ciężko wyobrazić dobie prowadzenie biznesu bez korzystania ze smartfonów. Nowoczesny, szybko ładujący się i dysponujący najnowszymi technologiami sprzęt po prostu ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków – i z tego względu stanowić może jeden z lepszych prezentów, jakie przedsiębiorcy mogą zrobić dla swojej działalności. Zwłaszcza gdy można kupić go na wyjątkowo korzystnych warunkach, płacąc 1 zł z VAT na start, a trzy pierwsze raty otrzymując w prezencie.

Wyjątkowy smartfon na Święta dla Twojej firmy

Proponowane w świątecznej ofercie biznesowej T‑Mobile smartfony reprezentują różne segmenty rynku urządzeń, dzięki czemu każdy klient może dopasować telefon do swoich potrzeb. I tak – osoby, które wybiorą model Samsung Galaxy S21 5G, zapłacą nie 24, a 21 rat w wysokości 130 zł lub 33 raty (zamiast 36) w kwocie 85 zł.

Z kolei klienci biznesowi, którzy zdecydują się na smartfon Samsung Galaxy S20 FE zapłacą 21 rat w wysokości 85 zł lub 33 raty w wysokości 55 zł. Z kolei przedsiębiorcy, którzy postawią na Xiaomi 11 Lite 5G NE, w przypadku 21 rat zakupią telefon za 75 zł miesięcznie. Zaś w wersji 33-ratowej będzie to 50 zł na miesiąc.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy ponadto dla firm zainteresowanych realme GT Master Edition 5G. W tym wypadku 21 rat wynosić będzie 55 zł, natomiast 33 raty oznaczać będą koszt 35 zł miesięcznie. Przy zakupie każdego z wymienionych modeli przedsiębiorcy zapłacą także 1 zł z VAT na start.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/11/swiateczny-bonus-od-t-mobile-dla-firm.html  internet