Internet IGF wolontariat

internet prędkość

internet prędkość

Internet: IGF wolontariat

Jeżeli lubisz poznawać nowych ludzi i czekasz na nowe wyzwania, dołącz do grona osób zaangażowanych w organizację IGF 2021. Zapraszamy! Na zgłoszenia czekamy do 24 września!

Poszukujemy wolontariuszek i wolontariuszy do zdalnej obsługi techniczno-organizacyjnej wirtualnych pokoi podczas ogólnoświatowego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021 (Katowice, 6-10 grudnia 2021). Dołącz! Na zgłoszenia czekamy do 24 września!

Zaangażowanie na szczycie

Jak internet i technologie cyfrowe wspierają powrót do normalności po COVID-19? Jakie wyzwania stoją przed biznesem i rynkiem pracy w obliczu upowszechniania się nowych technologii? Co wspomaga rozwój cyfrowy i tworzenie nowoczesnych modeli zarządzania? Jaka przyszłość czeka człowieka, a w szczególności młodych ludzi, w otoczeniu nowych technologii? Tego wszystkiego dowiesz się podczas tegorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021, który organizujemy wspólnie z ONZ. Wydarzenie odbędzie się od 6 do 10 grudnia w Katowicach.

Ty też możesz dołączyć do zespołu, który organizuje to ważne wydarzenie!

Szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do zdalnej obsługi techniczno-organizacyjnej tzw. wirtualnych pokoi. Co będzie należało do ich zadań? Zdalne czuwanie nad sprawnym, technicznym przebiegiem sesji w poszczególnych wirtualnych pokojach.

Wolontariusze otrzymają niepowtarzalną okazję poznania sposobu organizacji prestiżowego, międzynarodowego wydarzenia oraz udziału w szkoleniach online z zakresu wirtualnej obsługi sal warsztatowych, jak również Dyplom Uznania z ONZ i zaświadczenie z KPRM potwierdzające ich zaangażowanie.
Kogo szukamy?

Jeśli:

• znasz język angielski na tyle, by swobodnie się w nim komunikować,
• z łatwością nawiązujesz kontakty,
• masz zdolności organizacyjne,
• nie masz problemów z punktualnością,
• umiesz obsługiwać komputer

to szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli nie masz pewności, czy znajdziesz chwilę na to zaangażowanie – sprawdź w kalendarzu, czy masz czas:

• 6 grudnia, w godz. 09:30 – 13:00 i 14:00 – 18:30;
• 7 grudnia, w godz. 09:00 – 12:45 i 13:45 – 18:30;
• 8 grudnia, w godz. 09:30 – 12:45 i 13:45 – 18:30;
• 9 grudnia, w godz. 09:30 – 12:45 i 13:45 – 18:30;
• 10 grudnia, w godz. 09:30 – 12:45 i 13:45 – 18:30.

To w tych terminach odbędą się obsługiwane sesje (czas środkowoeuropejski).

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłoszeń! Czekamy na nie do 24 września! Wystarczy wysłać maila na adres ONZ [email protected] Zapraszamy!

WAŻNE! Zgłoszenie powinno być napisane w języku angielskim!

Masz dodatkowe pytania? Zadaj je w mailu i wyślij na adres [email protected]
Szczyt Cyfrowy 2021

Szczyt Cyfrowy IGF 2021 będzie miejscem międzynarodowej debaty. Kilka tysięcy osób z całego świata będzie dyskutować o możliwościach i wyzwaniach stawianych przez internet, a także sposobach pełnego wykorzystania jego potencjału. To właśnie w Katowicach omawiane będą globalne tematy i najlepsze praktyki związane z przestrzenią cyfrową.
Hasło tegorocznej edycji konferencji to Internet United.

Chcemy, aby Szczyt Cyfrowy był ważnym wydarzeniem dla młodych ludzi z całego świata, którzy w znacznej mierze tworzą globalne środowisko internetowe. Dlatego jednym z wydarzeń towarzyszących IGF 2021 będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF).

Warto pamiętać, że Szczyt Cyfrowy ONZ nie kończy się 10 grudnia. W dniach 10-12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party – weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata.

Do zobaczenia w Katowicach! Mamy nadzieję, że to będzie okazja do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Czekamy na Was!

Więcej informacji na https://www.gov.pl/igf2021

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/igf-2021–zostan-wolontariuszem