Internet konkurs mój internet przyszłości

internet prędkość

internet prędkość

Internet konkurs mój internet przyszłości

78 000 złotych to pula nagród naszego konkursu „Mój Internet Przyszłości”, który organizujemy w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. Na zgłoszenia czekamy do 8 października. Sprawdźcie szczegóły!
Grafika promująca konkurs „Mój Internet Przyszłości”.

Młodzi ludzie – to właśnie w ich rękach leży przyszłość internetu. I to właśnie dla nich zorganizowaliśmy nasz konkurs. Jest o co walczyć!
Wyraź, co myślisz

Jak będzie wyglądał Internet przyszłości? Czy będzie przyjaznym i bezpiecznym miejscem? Czy jego rozwój przyczyni się do budowania więzi pomiędzy ludźmi czy powstawania kolejnych podziałów? To pytania, na które odpowiedzi szukamy. Dajcie znać, co myślicie na ten temat. Stwórzcie plakat, film lub esej i prześlijcie nam swoją pracę (lub prace) do 8 października. Nasz konkurs adresujemy do osób w wieku 18-28 lat.

Zależy nam, aby uczestnicy konkursu w swoich pracach zawarli własną wizję przyszłości cyfrowego świata – w jakim kierunku najprawdopodobniej będzie się rozwijał, jakie aspekty tego rozwoju – Waszym zdaniem – są najważniejsze.

Jak wziąć udział w konkursie? Oto szczegóły:

To naprawdę proste. Wystarczy wejść na stronę internetową konkursu i wybrać kategorię pracy, którą chcesz zgłosić. Tylko od Ciebie zależy, co to będzie – plakat, film czy esej. Kolejny krok to rejestracja i potwierdzenie swojego adresu e-mail unikalnym kodem, który dostaniesz. Następny krok – załącz swoją pracę do systemu i gotowe!

WAŻNE! Możesz zgłosić więcej niż jedną pracę! Pamiętaj, masz na to czas to 8 października.

Pula nagród to 78 000 złotych, nagroda główna to 8000 zł. Wyniki konkursu ogłosimy 27 października. Działajcie!

Dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco i dzielić się inspiracjami, stworzyliśmy wydarzenie na Facebooku. Sprawdźcie!
Szczyt Cyfrowy w Polsce

Konkurs „Mój Internet Przyszłości” to inicjatywa, którą organizujemy w ramach tegorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. Wydarzenie odbędzie się już w grudniu (6-10 grudnia) w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

IGF2021 to najważniejsza międzynarodowa konferencja ostatnich lat, podczas której zapadną kluczowe decyzje w obszarze zarządzania Internetem i jego dalszego rozwoju. Głos zabiorą największe autorytety w dziedzinie transformacji cyfrowej, nowych technologii i zarządzania internetem. Udział w nim, za darmo, może wziąć każdy zainteresowany.

Podczas tegorocznego Szczytu Cyfrowego szczególne znaczenie będą miały doświadczenia i poglądy młodych użytkowników internetu. To właśnie dla nich sieć jest przecież naturalną przestrzenią do działania i miejscem, w które przenosi się coraz więcej aspektów ich codziennego życia. I to właśnie dlatego zorganizowaliśmy dla nich nasz konkurs. Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji o konkursie: https://www.gov.pl/igf2021award
Więcej informacji o Szczycie Cyfrowym #IGF2021: https://www.gov.pl/igf2021

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/moj-internet-przyszlosci–napisz-nakrec-narysuj-i-wygraj