Internet projekt na wygranej pozycji inicjatywa T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: projekt na wygranej pozycji inicjatywa T-Mobile

Czterech młodych influencerów, cztery spotkania na żywo i cztery przygotowane specjalne dla operatora materiały video poruszające ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa w sieci, a do tego platforma www.nawygranejpozycji.pl. Tak w skrócie wygląda najnowsza inicjatywa edukacyjna T‑Mobile skierowana do dzieci i nastolatków.

Generacja Z nie wyobraża sobie życia bez telefonu i nie ma problemu z korzystaniem z technologii.

Cyfrowe wykluczenie to jednak nie tylko brak umiejętności, ale także brak świadomości zagrożeń płynących z bycia online. Wielu młodych ludzi cierpi z powodu internetowego hejtu czy obniżonej samoakceptacji wynikającej z porównywania się do nierealnych wzorców piękna pokazywanych w social mediach. T‑Mobile, firma nowoczesna i odpowiedzialna, chce uświadamiać młodym ludziom zagrożenia, które płyną z korzystania z sieci, ale także pokazać jak wiele pozytywów się z nią wiąże i namawiać do korzystania z niej z głową.

Internet projekt na wygranej pozycji inicjatywa T-Mobile

Magentowy operator w najnowszej inicjatywie z zakresu corporate responsibility „Na Wygranej Pozycji” chce być przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii, mówiącym w języku atrakcyjnym dla młodej grupy docelowej. Stąd też zaangażowanie do współpracy czwórki młodych influencerów, którzy swoje kariery budują w internecie. Wybrani twórcy będą opowiadać o swoich doświadczeniach związanych z hejtem, samoakceptacją, ochroną prywatności i bezpieczeństwem. Do współpracy zaproszono czterech zasięgowych influencerów: Zuzę Borucką, Haaipapi, Colorowego oraz Wicia.

  • Internet projekt na wygranej pozycji inicjatywa T-Mobile

W każdy czwartek o godzinie 20:00 wybrany influencer weźmie udział w spotkaniu live, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Na początku spotkania zostanie zaprezentowany przygotowany przez niego wcześniej materiał video, który będzie inspiracją do wspólnej dyskusji. Inicjatywę rozpocznie Colorowyy, czyli Patryk Zapała, który poruszy temat reagowania na negatywne komentarze oraz ochrony swojej prywatności w social mediach. Akcja rozpoczyna się 7 października, a ostatnie spotkanie odbędzie się 28 października. Wszystkie materiały oraz spotkanie live dostępne są na stronie www.nawygranejpozycji.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/10/t-mobile-edukuje-o-bezpieczenstwie-w-sieci-w-projekcie-na-wygranej-pozycji.html