Webinar Youth IGF Poland

speed testy

speed testy

Zapraszamy na webinar Youth IGF Poland!

16.12.2020

Interesujesz się internetem? Masz pomysł na temat do dyskusji podczas przyszłorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021 Polska? Weź udział w pierwszym webinarze Youth IGF Poland „YIGF Kick-Off – Way to Katowice”, który odbędzie się już jutro!
Dwa żółte znaki drogowe (w kształcie strzałki). Na górnym, skierowanym w lewo tekst: YIGF 2021 KICK-OFF; na dolnym, skierowanym w prawo tekst: Way to Katowice. Z lewej strony całej grafiki, na szarym tle, tekst: IGF Poland Youth, 17.12.2020, 15.00 PM (UTC).

Najważniejsza informacja: spotykamy się w czwartek, 17 grudnia o godz. 16.00.

Młodzi eksperci

W pierwszej części spotkania młodzi uczestnicy podsumują tegoroczne wydarzenie Internet Governance Forum(IGF 2020) oraz towarzyszący mu Youth Summit. Udział w spotkaniu wezmą młodzi eksperci z różnych regionów świata i podzielą się swoimi doświadczeniami z wydarzenia.

Druga część spotkania poświęcona będzie dyskusji na temat przyszłorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021, który odbędzie się w Katowicach w dniach 6-10 grudnia 2021 r.

– Będziemy rozmawiać o tym w jaki sposób młodzi ludzie mogą aktywnie wziąć udział w przygotowaniach do tego wydarzenia oraz w organizacji Youth Summit 2021, który będzie mu towarzyszył – zachęca Emilia Zalewska, członkini Komitetu Sterującego IGF Młodych Polska.

Dołącz do światowego głosu młodych

Przypominamy: webinar Youth IGF Poland „YIGF Kick-Off – Way to Katowice” już w czwartek 17 grudnia o godz. 15.00. Spotykamy się oczywiście online!

Wystarczy, że klikniesz w ten link -https://meet.google.com/npr-cvhs-fhz i gotowe! Koniecznie do nas dołącz!

  • IGF Młodych to inicjatywa stworzona w celu integracji i zaangażowania młodych ludzi w merytoryczną dyskusję na temat zarządzania internetem.

IGF Młodych towarzyszy międzynarodowemu Forum Zarządzania Internetem – UN Internet Governance Forum (IGF), które jest otwartą platformą dialogu dla wszystkich zainteresowanych kształtowaniem przyszłości internetu oraz sposobu jego funkcjonowania.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w działania Youth IGF Poland!

Więcej o inicjatywie na stronie IGF Młodych Polska.
Wideo
stopka Cyfryzacja KPRM

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/zapraszamy-na-webinar-youth-igf-poland